Авто

Lexus LX отримає нову топову версію

Lexus LX

Флагманський позашляховик Lexus готується змінити покоління, а очолить лінійку модифікацій LX 750H з гібридною силовою установкою з 3,5-літрової бензинової «шістки» і пари електромоторів. Гібрид буде розвивати майже 500 кінських сил і отримає новий 10-ступінчастий «автомат». Крім того, автомобіль вийде на ринок в «шестисотій» версії з бензиновим V6 від Toyota Land Cruiser 300, а дизельні версії поки залишаються під питанням — можливо, їх не буде зовсім.

Як повідомляє видання Creative Trend з посиланням на власні джерела в Lexus, позашляховик LX майбутнього покоління знайде нову флагманську версію під назвою LX 750H. вона отримає гібридну силову установку на базі 3,5-літрового бензинового мотора V6, що розвиває близько 490 кінських сил.

Читайте також:  Електрокари Tesla швидко заряджаються під час буксирування

Також в лінійку включать модифікацію LX 600 з 415-сильним 3,4-літровим V6 від Toyota Land Cruiser 300. Обидва двигуни отримають нову 10-ступінчасту автоматичну трансмісію.

Про дизельні версії поки немає ніякої інформації-є певна частка ймовірності, що їх не буде взагалі, на відміну від «Тойоти». Раніше повідомлялося, що в моторній лінійці позашляховика залишиться і 5,7-літровий атмосферний мотор.

Флагманський позашляховик вийде на ринок у версіях F Sport і VIP, які будуть відрізнятися декоративними елементами кузова і обробкою інтер’єру.

Інсайдери кажуть, що автомобіль буде помітно відрізнятися від соплатформенного Land Cruiser 300 як зовні, так і всередині — йому обіцяють нову мультимедійну систему, як у нового кросовера NX, проте LX удостоїться величезного 17-дюймового тачскріна. Світова прем’єра Lexus LX нового покоління повинна відбутися у вересні нинішнього року, а в продаж позашляховик надійде в грудні.