Авто

Jaguar залишить в модельному ряду тільки один кросовер

I-Pace

Нинішнє покоління позашляховиків британської компанії Jaguar буде оновлюватися до кінця їх життєвого циклу, після чого всі вони будуть відправлені у відставку. У сегменті SUV залишиться тільки одна модель-електричний кросовер, який буде ідеологічним спадкоємцем моделі I-Pace, але розробленим з чистого аркуша. До 2025 року вся модельна лінійка Jaguar буде електрифікована, а до 2030 року в ній повинні залишитися тільки автомобілі з електричними силовими установками.

На сьогоднішній день Jaguar пропонує три моделі кросоверів: початковий E-Pace, більший F-Pace і електричний I-Pace. Однак приблизно через п’ять років, як повідомляє видання Autocar, все кардинально зміниться: в модельному ряду британського автовиробника залишиться тільки один позашляховик — майбутній наступник I-Pace.

Решта представників сегмента SUV не переживуть переведення британського бренду на електрику. Глава компанії Jaguar Тьєррі Боллоре розповів в інтерв’ю, що марка буде винаходити себе заново і випустить ряд нових моделей, у яких немає прямих конкурентів на ринку. Таким чином Jaguar має намір повністю змінити ринкове позиціонування бренду, піднявшись на сходинку вище-в люксовий сегмент.

“Сьогодні, коли ви слухаєте клієнтів, вони бачать Jaguar, захоплюються ним, катаються, а потім як і раніше йдуть і купують Audi або BMW. Це проблема. Значить, люди купують оригінали. Ми не оригінали. Ми повинні зробити позиціонування Jaguar набагато більш вище і оригінальніше”, – стверджує Боллоре.

Читайте також:  BMW підготувала для своїх фанів ексклюзивні версії Х5, Х6 та Х7

В рамках нової стратегії розвитку бренд вирішено зробити люксовим і оголосити його конкурентами Bentley і Aston Martin. Найважливіше завдання Jaguar на найближчі кілька років полягатиме в розробці платформи для електромобілів, відповідної її нової стратегії.