Авто

Концерн Volkswagen вирішить долю Bugatti найближчим часом

Bugatti Chiron Super Sport

Volkswagen Group оголосить про те, що буде далі з французьким виробником гіперкарів, вже в самий найближчий час. Швидше за все, німецький концерн в результаті позбудеться від Bugatti, а новим власником марки стане хорватська компанія Rimac, яка теж випускає гіперкари — правда, електричні. Генеральний директор Porsche Олівер Блюме раніше зазначав, що ці бренди «підходять один одному» і угода піде тільки на користь їм обом.

Незважаючи на те, що Bugatti із завидною регулярністю випускає нові версії гіперкара Chiron, а минулий рік взагалі став для французької марки найприбутковішим в історії, в цілому справи у компанії йдуть не те щоб райдужно.

Читайте також:  Kia показала салон «базового» Sportage нового покоління

Через збитки внаслідок пандемії коронавірусу концерн Volkswagen передумав виділяти фінансування на другу, більш практичну і доступну модель Bugatti, яка дозволила б значно збільшити продажі марки і, відповідно, прибуток.

Власних ресурсів на це у бренду просто немає. Звідси пішли чутки, що Volkswagen Group в результаті позбудеться від виробника гіперкарів, а новим власником компанії стане хорватський виробник гіперкарів і силової електроніки Rimac.

Чи Так це насправді, стане відомо зовсім скоро: член ради директорів Volkswagen Group і глава компанії Porsche Олівер Блюме розповів в інтерв’ю Automotive News Europe, що концерн вирішить долю Bugatti в самий найближчий час — в кінці поточного місяця або початку наступного.

Читайте також:  Розкрито дизайн електричного Mitsubishi Airtrek

Хоча офіційно це ще не підтверджено, інсайдери кажуть, що саме Rimac стане новим власником виробника гіперкарів — через спільне підприємство з Porsche, яка, в свою чергу, володіє 24 відсотками акцій хорватської компанії.