Технології

Windows 11 зможе запускати далеко не всі Android-додатки

Microsoft Windows 11

Одним з важливих нововведень Windows 11 стала можливість установки і запуску Android-додатків. Це оголошення було позитивно сприйнято багатьма користувачами, але разом з тим до кінця не було ясно, як саме Microsoft змогла реалізувати це. Як виявилося, працювати на комп’ютерах будуть далеко не всі мобільні програми.

Для запуску Android-додатків в Windows 11 використовується технологія Intel Bridge. Важливо, що працювати вона буде не тільки на комп’ютерах з процесорами Intel, але і з чіпами AMD і ARM. Крім того, підтримуватися будуть програми, що відповідають ряду критеріїв:

  • Android-додатки, робота яких залежить від сервісів Google, не будуть підтримуватися Windows 11. Яскравий приклад – всі програми самої Google.
  • Для доступу в Microsoft Store розробники Android-додатків, доступних в Amazon Appstore, повинні будуть виконати необхідну оптимізацію. Amazon поділиться всіма подробицями пізніше цього року.
  • На старті користувачам Windows 11 буде доступний тільки обмежений набір Android-додатків з Amazon Appstore.
Читайте також:  Нова функція Chrome розчарувала користувачів. Вони вимагають її скасування

Проте залишається ще багато питань щодо підтримки Android-додатків в Windows 11. Наприклад, чи можна буде встановлювати мобільні програми в обхід Microsoft Store.