Технології

ШІ навчився відтворювати голоси знаменитих реперів

Тупак Шакур

Створено інструмент для імітації голосів знаменитих реперів. З його допомогою будь-який написаний користувачем текст можна озвучити голосом 2Pac, Jay-Z та іншої відомої особистості.

Uberduck – це програма, здатна відтворювати голоси різних виконавців, використовуючи будь-які запропоновані йому слова. Після цього Тупак Шакур або інший виконавець зачитає реп, а копія майже не відрізняється від оригіналу.

Крім очевидних функцій, деякі користувачі вже продемонстрували роботу нового алгоритму в несподіваній іпостасі. Так, був створений чат бот, що відповідає користувачеві голосами реперів. Оскільки синтезована мова не ідеальна, доводиться коригувати текст і розставляти наголоси, а також додавати голосні для подовження складу. Після цього результат виглядає куди більш правдоподібним.

Читайте також:  Google спростить використання Chrome на різних пристроях

Розробники Uberduck забороняють використовувати створені треки в комерційних цілях або для виробництва будь-яких дискредитуючих матеріалів. Кожен користувач програми зобов’язаний вказувати, що запис або відео створені за допомогою ШІ. Ролики тих, хто не дотримується довгого списку правил, будуть заблоковані.