Авто

Оголошено терміни появи «зарядженого» і гібридного Honda Civic

Honda Civic

Компанія Honda розкрила терміни появи нових Civic Hybrid і Civic Type R: “заряджена” і гібридна модифікації моделі 11 покоління з’являться на ринку протягом 2022 року, а їх дебют буде приурочений до піввікового ювілею моделі. Подробиць про них поки мало: електрифікована версія отримає новітню установку e: HEV, а хот-хетч запропонують тільки з переднім приводом — повнопривідний варіант для Civic не передбачений.

Згадана гібридна установка e:HEV вже встановлюється на нові Jazz і HR-V. на хетчбеку вона складається з бензинової “четвірки” об’ємом 1,5 літра, що працює по економічному циклу Аткінсона, мотора-генератора, тягового електромотора і літій-іонної батареї. Сумарна потужність – 109 кінських сил і 253 Нм крутного моменту. На кросовері HR-V у неї три режими руху і можливість вибрати один з чотирьох рівнів інтенсивності уповільнення при відпуску педалі газу. Характеристики e: HEV для майбутнього Civic Hybrid поки тримаються в секреті.

Про Civic Type R відомо, що він стане останньою негібридною Honda в Європі. За неофіційними даними, хот-хетч 11 покоління буде приводити в рух “турбочетвірка” без електричного “доважка” (на Civic Type R десятого покоління вона розвиває 320 кінських сил), а всі наступні нові автомобілі японської марки будуть так чи інакше електрифіковані.

Також інсайдери повідомляють, що майбутній Civic Type R обзаведеться модернізованою підвіскою і переналаштованим диференціалом підвищеного тертя. Базові хот-хетчі запропонують з шестиступінчастою “механікою”, привід — тільки передній.

Читайте також:  Наступну BMW 7-Series оснастять новим двигуном V8

Раніше сімейство Civic включало універсал, який до 2017 року продавався на європейському ринку, і американське купе. Влітку 2020 року Civic Coupe зняли з конвеєра через низький попит: з появою в лінійці хетчбека частка продажів дводверної версії знизилася з 16 до шести відсотків.