Авто

Зовнішністю нових Dacia займеться екс-стиліст Aston Martin

Aston Martin DBX

Директор з дизайну Aston Martin Майлз Нюрнбергер приєднається до підрозділу Dacia-Lada і займеться розробкою стилістики майбутніх моделей румунської марки. На нову посаду він вступить першого вересня і змінить на посаді Алехандро Месонеро-Романоса, днями призначеного шефом по дизайну марки Alfa Romeo.

Нюрнбергер, який відповідав за зовнішність DBX і V12 Speedster, буде підкорятися Лоренсу ван ден Акеру, а його першими проектами стануть адаптація до серійного виробництва концепту Dacia Bigster і повний редизайн «Ниви», яка буде ділити з «Бігстером» не тільки платформу.

Останні 13 років Майлз Нюрнбергер працював директором з дизайну Aston Martin, хоча в його послужному списку також є три роки роботи в Lincoln і чотири в Peugeot-Citroen. В “Астоні” він займався зовнішнім виглядом моделей, в тому числі відповідав за стилістику кросовера DBX, гіперкара Valkyrie і концептів Lagonda 2018-2019 років. А ще нюрнбергер брав участь в роботі над DB11, V12 Speedster і штучним купе Victor.

Читайте також:  Ательє Hennessey взялося за доопрацювання Ford Bronco

Дводверку побудували на базі одного з прототипів лімітованого One-77 і назвали на честь Віктора Гонтлетта, який займав пост голови правління Aston Martin з 1981 по 1991 Рік. Зовні машина наслідує V8 Vantage і лемановскому DBS V8 RHAM / 1, але за фактом є збірною солянкою з деталей від сучасних моделей. У рух Victor приводить “атмосферник” V12 7.3 від One-77, доопрацьований Cosworth і розвиває 847 сил і 821 Нм. Коробка-шестиступінчаста “механіка” Graziano з подвійною системою охолодження і зробленим на замовлення гоночним зчепленням.

На посаді директора з дизайну Dacia Майлз Нюрнбергер займеться адаптацією концепту Dacia Bigster-серійний позашляховик запланований до запуску в 2025 році.