Авто

У Mitsubishi назвали умову для випуску нового Lancer Evolution

Lancer Evolution

Президент Mitsubishi Такао Като торкнувся питання появи нового Lancer Evolution в ході чергових зборів акціонерів компанії. Як повідомляє Drive.com.au з посиланням на главу марки, в осяжному майбутньому такий автомобіль на ринку не з’явиться.

За словами Като, попередній фінансовий рік автовиробник закрив з великим дефіцитом, і відродження компанії є основною умовою для випуску автомобілів, яких чекають фанати.

Чутки про можливе Воскресіння Evolution з’явилися на тлі відродження спортивного підрозділу Mitsubishi Ralliart. У травні цього року стало відомо, що японська марка знову запускає суббренд, який з 80-х років і до 2010 року займався розробкою і підготовкою гоночних автомобілів компанії, а також випускав тюнінг-аксесуари. Фанати марки припустили, що в перспективі справа може дійти і до воскресіння Evolution.

Читайте також:  Відео: Tesla сплутала місяць з жовтим сигналом світлофора

Lancer Evolution вироблялися в період з 1992 по 2016 рік. “Прощальна” версія була випущена в кількості 1,6 тисячі примірників, і відрізнялася від стандартних седанів шильдиками серії, номерними табличками поруч з важелем КПП, обробкою сидінь Recaro. Під капотом у Lancer Evolution Final Edition був встановлений дволітровий турбований мотор, який видавав 303 кінські сили і поєднувався з п’ятиступінчастою «механікою».

Кілька років тому один з «прощальних» Lancer Evolution з пробігом всього 56 кілометрів виставили на продаж за 87 888 доларів проти початкової ціни в 37 995 доларів.