Економіка

Міненерго відклало зміну тарифів на електрику

Електромережі

Міністр енергетики Галущенко обіцяв представити на цьому тижні нову модель ПСО, але не зробив цього.

Міненерго відклало на місяць введення нової моделі спеціальних обов’язків на ринку електроенергії, повідомлено на сайті відомства в п’ятницю, 25 червня.

“Ситуація, яка склалася на ринку електроенергії в травні-червні, повністю спотворює можливість адекватного прогнозування моделі фінансово стабільної роботи для учасників ПСО. Тому Міненерго неодноразово зверталося до НКРЕКП про необхідність термінового реагування.

Читайте також:  Названа сума кредитів, виданих в програмі 5-7-9

Частина заходів регулятором вже здійснена. Очікуємо прийняття найближчим часом таких рішень, які допоможуть стабілізувати ринок. Уже в першій половині липня очікуємо побачити позитивні результати.

Це створить умови для можливості використання об’єктивних даних для належного розрахунку моделі фінансової стабільності учасників ПСО для забезпечення тривалого стійкого ефекту. З огляду на зазначені чинники Міністерство енергетики ініціювало продовження терміну дії чинного ПСО до 1 серпня”, – йдеться в повідомленні.

Варто відзначити, що минулого тижня міністр енергетики Герман Галущенко обіцяв представити нову модель ПСО на цьому тижні.