Технології

Розумний вимикач Xiaomi вміє показувати температуру і управляти будинком

Xiaomi

Екосистема розумного будинку Xiaomi поповнилася новим настінним вимикачем MIJIA Screen Display Switch. З його допомогою можна управляти самою різною технікою, в тому числі і за допомогою голосу. А ще у нього є вбудований дисплей для відображення температури та інших показників в приміщенні.

Xiaomi MIJIA Screen Display Switch випускається у версіях з однією і двома кнопками, на кожну з яких можна призначити певні дії, використовуючи фірмовий мобільний додаток. Це дозволяє встановити не тільки включення / вимикання світла, але і управління будь-якою іншою технікою в екосистемі Xiaomi, в тому числі і створювати різні сценарії із задіянням декількох гаджетів.

Читайте також:  Створена майже ідеальна система пасивного збору питної води

Xiaomi

Вимикач оснащується невеликим монохромним дисплеєм, де відображаються дата, час, температура і вологість в приміщенні. Якщо в будинку є кондиціонер або зволожувач з підтримкою екосистеми Xiaomi, то вони можуть автоматично включатися і вимикатися при певних показниках.

Виробник вказує на високу довговічність гаджета і повідомляє, що його кнопки витримують до 80 000 натискань.

У продаж Xiaomi MIJIA Screen Display Switch надійде 4 липня за ціною 15 доларів за версію з однією кнопкою і $17 — з двома.