Авто

Lamborghini Huracan Evo став машиною супроводу в італійському аеропорту

Lamborghini Huracan Evo

Компанія Lamborghini і аеропорт імені Гульєльмо Марконі в Болоньї (BLQ) відновили співпрацю. Їх партнерство почалося в 2013 році, і за вісім років італійський виробник суперкарів передав у користування адміністрації BLQ шість лідирувальних машин для супроводу літаків на місце стоянки і до гейтів. Сьома розсекречена сьогодні. Нею став Huracan Evo з атмосферним двигуном V10 5.2, семиступінчастим “роботом” LDF з двома зчепленнями і повнокерованим шасі, пофарбований в спеціальну ліврею, розроблену центром стилю Lamborghini.

Подивитися на роботу повнопривідного Lamborghini Huracan Evo в ролі лідирувальної машини можна буде до 7 січня наступного року. Суперкар нічим не відрізняється від стандартної дводверки, за винятком проблискових маячків і лівреї. Остання розроблена дизайнерами Lamborghini Centro Stile і складається з двох кольорів: базового зеленого Verde Turbine Matt і помаранчевого Arancione Matt, що нагадує забарвлення аеродромної техніки. На капоті-логотип аеропорту і напис Follow Me in Our Beautiful Country (“Йди за мною в нашу прекрасну країну”), яка також продубльована на дверях.

Lamborghini Huracan Evo

У рух купе як і раніше приводить атмосферний V10 5.2 від версії Performante потужністю 640 кінських сил і 600 Нм крутного моменту, поєднаний з семиступінчастим «роботом» LDF з двома зчепленнями і повнокерованим шасі. З місця до “сотні” Huracan Evo розганяється за 2,9 секунди, до 200 кілометрів на годину ― за дев’ять секунд рівно, а його максимальна швидкість перевищує 325 кілометрів на годину.

Попереднім лідирувальним автомобілем Lamborghini виступав Huracan LP 580-2 із заднім приводом і атмосферним двигуном V10 5.2 з віддачею 580 кінських сил і 540 Нм крутного моменту. Купе поступалося нинішньої машини не тільки по потужності, але і по динаміці: розгін до ста у Huracan LP 580-2 тривав 3,4 секунди, а максимальна швидкість становила 320 кілометрів на годину.