Авто

Моделі Jeep отримають нову опцію, яка важлива для бездоріжжя

Jeep Wrangler Rubicon 392

Jeep почав приймати замовлення на додаткове лобове скло Gorilla Glass для моделей Wrangler і Gladiator, з яким вони стануть більш міцними. Раніше їхні власники скаржилися, що стандартне лобове скло пошкоджувалося на бездоріжжі від каміння.

Gorilla Glass зроблено за тією самою технологією хімічного зміцнення, яку використовують для екранів смартфонів. Скло втричі стійкіше до ударів, ніж стандартне. Про це повідомляє сайт CarBuzz.

Також це скло легше і вужче за звичайне. Воно коштує всього 95 доларів. Водночас Gorilla Glass доступне не для всіх комплектацій Wrangler та Gladiator. Скло можна встановити на версії Wrangler Willys, Sahara, Rubicon, Rubicon 392, Sahara 4xe та Rubicon 4xe. У Gladiator воно доступне для Willys, Overland, Rubicon та Mojave.

Читайте також:  Електрокари Tesla почали різко дорожчати. Ілон Маск пояснив чому

Нещодавно Jeep презентував концепти електричних Magneto та Wrangler Orange Peelz, які також мали Gorilla Glass, але це вперше міцніше лобове скло стало доступне для Wrangler і Gladiator. В індустрії першим серійним автомобілем із таким типом скла став Ford GT.