Авто

Kia Sorento приміряв новий логотип

Kia Sorento

У розпорядженні The Korean Car Blog виявилися фотографії Kia Sorento 2022 модельного року, який отримав новий фірмовий логотип. На радіаторній решітці і на кормі кросовера тепер красується емблема, що складається з елементів «симетрії», «ритму» і «підйому». Назва компанії стала двомірною, без овалу, і виконана іншим шрифтом в порівнянні з колишнім логотипом. Раніше нову символіку приміряв інший кросовер марки-Telluride.

Нову символіку Kia представили на початку 2021 року. Тоді в компанії пояснили, що ритмічна безперервна лінія модернізованого логотипу символізує «прихильність бренду прагненню створювати для клієнтів надихаючі миті при будь-якій взаємодії, а його симетрія демонструє впевненість». Висхідні лінії в свою чергу “втілюють зростаючі амбіції бренду і те, що він пропонує клієнтам”. Змінився і девіз: “Мистецтво дивувати” (The Power to Surprise) поступився місцем слогану “Рух, який надихає” (Movement that Inspires).

Першою моделлю з новою емблемою став флагманський седан Kia K8, який дебютував у березні цього року. Слідом логотип з’явився на Telluride 2022 модельного року, а тепер — і на оновленому Sorento.

При цьому інших змін в дизайні Sorento не очікується. Зате кросовер наступного модельного року обзаведеться новою модифікацією Gravity (на інших ринках також відома як X-Line), яка буде доступна з дизельним двигуном. Поки ж Sorento Gravity можна придбати тільки з 2,5-літровим турбомотором або з гібридною силовою установкою.

Читайте також:  Toyota Mirai встановила світовий рекорд пробігу на одній заправці

Джерело: thekoreancarblog.com