Технології

Google страждає від своїх величезних розмірів і рішень керівника Сундара Пічаї

Google

Зовні американська корпорація Google здається вельми успішною компанією, проте всередині неї вже кілька років назріває ряд великих проблем.

З кожним роком Google збільшує власну ринкову капіталізацію, стаючи все більш дорогою компанією. Однак деякі співробітники почали побоюватися, що внутрішні проблеми Google можуть позначитися на її майбутньому.

Як повідомляє The New York Times з посиланням на колишніх і нинішніх співробітників компанії, однією з головних проблем Google стали її розміри – керівництво просто не може встежити за такою великою корпорацією. До проблем Google також відносять занадто високий рівень бюрократії, бездіяльність і зацикленість керівництва на громадській думці. Крім того, в бідах компанії також звинувачують і її керівника Сундара Пічаї.

Читайте також:  Google розробляє свою альтернативу Apple Health для смартфонів

Співробітники відзначають, що Сундар Пічаї за шість років свого керівництва зміг зробити Google більш організованою компанією, проте цього все одно недостатньо. Крім того, до плюсів Пічаї також відносять вірні рішення, які він приймає, але проблемою його керівництва вважають його повільність, з якою він їх приймає. Крім цього, ще однією проблемою Google став низький рівень інновацій в її продуктах.

Цього року Google випустить Android 12. Цікаво подивитися, які проблеми операційної системи будуть вирішені в новій версії, а також чи зможе компанія прискорити поширення оновлень. Також восени має відбутися запуск смартфонів Google Pixel6, які працюватимуть на фірмовому процесорі розробки Google і Samsung.