Технології

Телевізори Xiaomi Mi TV 6 зможуть конкурувати з моделями за $1500

Xiaomi

Xiaomi опублікувала кілька тизерів, які проливають світло на дизайн майбутніх пристроїв і ключові особливості нової серії розумних телевізорів Mi TV 6. Презентація моделей відбудеться вже наступного тижня.

Xiaomi Mi TV 6

На першому зображенні видно, що у нових телевізорів Xiaomi будуть тонкі рамки і одна широка ніжка по центру екрану. Але головне тут-напис вище. Вона говорить, що компанія має намір кинути виклик моделям за 10 000 юанів (близько $1544) за якістю зображення. Це наводить на думку, що ціна телевізорів Mi TV 6 буде нижче зазначеної.

Читайте також:  Слух: Apple припиняє виробництво «провальної» версії iPhone 12

Xiaomi Mi TV 6

Друге зображення демонструє більше 100 незалежних зон локального затемнення, завдяки чому повинна досягатися краща контрастність шляхом відключення підсвічування в темних ділянках зображення. Отже, мова йде про LCD-матриці, а не OLED, як вважалося раніше.

Нарешті, третій тизер повідомляє про підтримку стандартів HLG, HDR10 і HDR10+ , а також технології Dolby Vision IQ, що регулює налаштування зображення в залежності від типу контенту і навколишнього оточення. Крім того, в телевізорі буде застосована технологія IMAX Enhanced, що відповідає за відповідність калібрування кольору, яскравості, контрастності і якості звуку стандартам IMAX-кінотеатрів.

Презентація нових телевізорів відбудеться наступного понеділка, 28 червня.