Технології

AMD «поховала» застарілі відеокарти Radeon

AMD Radeon

З виходом нового графічного драйвера Adrenalin 21.6.1 власників цілого ряду фірмових GPU чекав неприємний сюрприз. Як виявилося, компанія без зайвого шуму припинила підтримку відразу 13 серій фірмової графіки, включаючи представлену в 2015-му лінійку Radeon Fury.

У своєму офіційному блозі AMD підтвердила, що виводить з експлуатації велику кількість відеокарт. Зокрема, “під ніж” пішли колись популярні серії Radeon 300, Radeon 200, і більш ранні комплектуючі, включаючи лінійку Radeon HD 7000.

Читайте також:  Створили найбільш термостійкий матеріал в історії

Всі ці моделі отримали статус застарілих, а останньою версією драйвера з їх підтримкою залишиться Adrenalin 21.5.2. Те ж стосується і представлених на скріншоті вище мобільних відеокарт AMD.

AMD

Компанія зазначила, що ніяких додаткових релізів програмного забезпечення для зазначених моделей не планується, і не уточнила, чи буде випускати патчі безпеки для «скасованого» заліза.

Крім того, компанія перевела в статус застарілого програмного забезпечення драйвери для 64-розрядних операційних систем сімейства Windows 7.

Користувачам комплектуючих, які перестали отримувати свіжі випуски драйверів, вендор порекомендував розглянути можливість оновлення до актуальних моделей графічних процесорів.