Авто

Новий Audi RS 3 отримає режим дріфту

Audi RS Torque Splitter

Компанія Audi розкрила головні технічні особливості нової RS 3. По-перше, хетчбек і седан збережуть п’ятициліндровий турбомотор 2.5 TFSI-але його віддача зросте. По-друге “Ер-Ескі” отримають систему Rs Torque Splitter. Вона завідує розподілам тяги між задніми колесами і дозволяє реалізувати режим дріфту, в якому вся тяга йде на зовнішнє до повороту колесо. Вузол Rs Torque Splitter включає два індивідуальних пакети багатодискових зчеплень з електронним управлінням, і він такий же, як у спорідненого Volkswagen Golf R.

За словами розробників, інтегрований в задню вісь механізм Rs Torque Splitter здатний передавати на кожне з коліс до 1750 Нм моменту. Він складається з актуаторів, двох пакетів фрикціонів і незалежних блоків управління, які враховують швидкість обертання коліс, значення поздовжнього і поперечного прискорень, положення педалі газу і керма, активну передачу та інші параметри автомобіля, а також узгоджують роботу вузла з одним з доступних їздових профілів.

RS Torque Splitter

Всього у RS 3 їх буде п’ять: Comfort/Efficiency, Auto, Dynamic, RS Performance і RS Torque Rear. У першому момент розподіляється переважно на користь передньої осі, але чим далі, тим баланс більше зміщується до задньої. Так, режим Rs Performance Mode адаптований для використання на треку в поєднанні з напівсликами Pirelli P Zero Trofeo R, а пресет RS Torque Rear дозволяє відправляти «Ер-еску» в керований занос.

Під капотом нового Audi RS 3 збережеться турбомотор 2.5. На машинах минулого покоління, а також на моделях TT RS і RS Q3 цей агрегат видає 400 кінських сил і 480 Нм крутного моменту, однак для «Ер-есок» його віддачу можуть довести до 420 сил і 500 Нм. Відомо, що до ста RS 3 буде розганятися за 3,8 секунди (-0,3 від часу попередника), а максимальна швидкість з опціональними вуглецокерамічними гальмами складе 290 кілометрів на годину.