Авто

Volkswagen буде друкувати деталі на 3D-принтері по-новому

3d-принтер

Компанія Volkswagen розповіла про новий процес виготовлення деталей для автомобілів на 3D-принтері: технологію, так зване адитивне виробництво, вже випробували на головному заводі марки у Вольфсбурзі.

Відмінність полягає в тому, що при звичайній 3D-друку для виготовлення деталі шар за шаром з металевого порошку використовується лазер, а в процесі адитивного виробництва для цього застосовують клей. Це знижує витрати і підвищує продуктивність, а деталі, виготовлені по-новому, важать в два рази менше аналогів з листової сталі.

Читайте також:  Канада заборонила продаж автомобілів з ДВС з 2035 року

На сьогоднішній день Volkswagen є єдиною автомобільною компанією, що використовує таку технологію для виробничого процесу. Розробка цього методу обійшлася німецькому концерну в десятки мільйонів євро і зайняла п’ять років. За цей час марка уклала партнерство з Siemens і розширила співпрацю з HP Inc: перший надає спеціальне програмне забезпечення для адитивного виробництва, а другий — високотехнологічні принтери.

Наприклад, одним з етапів процесу, над яким Siemens і Volkswagen працювали спільно, була оптимізація розташування компонентів в камері збірки: від так званої «розкладки» залежить, скільки можна виготовити деталей за один сеанс — при правильному розміщенні їх кількість збільшується в два рази.

Читайте також:  34-річний «Запорожець» без пробігу продають в Польщі за ціною нової Hyundai Creta

У планах Volkswagen – до 2025 року випускати на заводі у Вольфсбурзі до 100 тисяч деталей на рік за допомогою 3D-друку. Першими деталями, виготовленими за допомогою процесу адитивного виробництва, стануть компоненти передньої стійки для кабріолета T-Roc. Ці елементи будуть встановлюватися на автомобілі на підприємстві в Оснабрюку.

Volkswagen застосовує 3D-друк протягом чверті століття. Спочатку цей метод використовувався в області технічних розробок, щоб прискорити виробництво автомобілів і підвищити рентабельність.

Станом на сьогоднішній день на заводі у Вольфсбурзі налічується 13 принтерів для виробництва як пластикових, так і металевих компонентів за допомогою різних технологій друку. Наприклад, із пластику друкуються прототипи центральні консолі, облицювання дверей і бамперів, а з металу — впускні колектори, радіатори, кронштейни і різні опорні елементи.