Технології

Google спростить використання Chrome на різних пристроях

Chrome

Компанія вже почала тестування покращеної функції обміну вкладками між своїми пристроями. Нововведення дозволить легко синхронізувати потрібні URL-адреси на всіх гаджетах, включаючи смартфони, а також швидко отримувати до них доступ без дратівливих повідомлень.

Функція “відправити вкладку самому собі”, вперше представлена ще в 2019-му, дозволяє швидко отримати доступ до сайтів, відкритих на інших пристроях, прив’язаних до одного облікового запису Google. Спочатку при передачі вкладки на екрані синхронізованого гаджета з’являлося спливаюче повідомлення — але якщо ця опція була відключена, то сенс у використанні корисної фішки браузера губився.

Google Chrome

У новій редакції доступ до системних повідомлень функції не буде потрібно-відправлені на інші пристрої вкладки можна відкрити, клікнувши на невеликий значок, який розмістився на панелі розширень праворуч від адресного рядка. Таким чином, користувачі отримають можливість зберігати “Розшарені” посилання протягом тривалого часу, не турбуючись про їх втрату.

Читайте також:  Створена майже ідеальна система пасивного збору питної води

Нововведення торкнеться як десктопну, так і мобільну версію Chrome. Зараз воно доступне в тестовому режимі – Для активації цієї функції необхідно включити відповідний пункт в меню chrome: / / flags / #send-tab-to-self-v2, попередньо встановивши Chrome Canary версії 93.