Авто

Відомий блогер про новий Land Cruiser 300: ремонтів не уникнути, є три проблеми

Toyota Land Cruiser 300

Новий автомобіль Toyota Land Cruiser 300 позбувся мотора V 8, більше немає пневмо-підвіски і в конструкції кузова стали застосовувати більше алюмінію, що стане проблемою в наступних ремонтах. Також більш вузькими стали колеса та зменшився обсяг бензобаку (сумарний обсяг двох баків 110 л).

Про це розповів відомий блогер, головний редактор “За кермом” Максим Кадаков. Водночас він зазначив, що японське авто залишилося справжнім позашляховиком.

Читайте також:  Ferrari з «механікою» виявилися вдвічі дорожче аналогів з «роботом»

Кадаков повідомив, що Land Cruiser 300 побудований на новій платформі TNGA-F, але авто залишилося рамним. Але рама стала принципово новою, її по-новому зварюють з нових профілів і кількість зварних точок зменшили. Також було зменшено кількість додаткових підсилювачів.

Всі ці зміни привели до зниження рами і кузова на 200 кг. Загальна вага авто в залежності від комплектації та споряджень 2510 кг. Габарити машини в порівнянні з попередньою версією не змінилися, авто має довжину трохи менше 5 метрів, а колісна база склала 2850 мм.

Алюмінієвими в Land Cruiser 300 стали капот, передні крила, двері і дах, все інше – сталь. Кадаков зазначив, що алюміній полегшив кузов, але ускладнив подальший ремонт, якого не уникнути.

Читайте також:  У Канаді випустять електрокар, який зможе «майнити» криптовалюту

Кадаков сказав, що сподівається, що Land Cruiser 300 вдасться уникнути електрохімічної корозії, при якій згнивають петлі та двері.

Також він розповів, що замість мотора V 8 тепер встановлюють V 6 з подвійною турбіною об’ємом 3,5 літра, що видає 409 к.с. при 5200 оборотах на хвилину і 650 Нм крутного моменту в діапазоні от 2000 до 3600 оборотів в хвилину.

Ще буде доступний 3,3-літровий турбодизель з потужністю 302 к.с. при 4000 оборотах на хвилину і 700 Нм при 1600 – 2600 оборотах на хвилину. В авто буде встановлена 10-ступінчаста автоматична коробка передач. Будуть доступні як п’яти, так і семи місцеві варіанти салону.

Читайте також:  Aston Martin переведе суперкари на електрику

Крім того, буде спеціальна більш прохідна версія VX, де авто отримало три заблокованих диференціала, причому включати їх можна в будь-яких комбінаціях. Toyota оснастила авто трьома видами підвіски – стандартна пружинна, адаптивна підвіска з п’ятьма різними режимами роботи і активними стабілізаторами e-KDSS, а також ж адаптивна підвіска без e-KDSS. На вибір будуть встановлюватися колеса 18, 19 або 20 дюймів.