Авто

Toyota розповіла про те, як створювався новий Land Cruiser 300

Toyota

Компанія Toyota опублікувала 10-хвилинний документальний фільм, в якому кілька фахівців марки розповіли про те, як розробляли Land Cruiser 300. Виявилося, що при створенні машини нового покоління інженери надихалися легендарним Land Cruiser 80, який вважається еталонним позашляховиком Toyota.

Головними спікерами в документальному кіно про Land Cruiser 300 виступили шеф-інженер марки Такамі Йокоо, колишній головний інженер Садайоші Койарі, а також глава відділу по позашляховим здібностям Казаюкі Уено і кілька інших фахівців компанії.

Читайте також:  Polestar вперше продала автомобіль в обмін на витвори мистецтва

За словами експертів, при створенні позашляховика нового покоління вони надихалися легендарним Land Cruiser 80, Який сходив з конвеєра з 1990 по 1997 роки. Незважаючи на 30 років різниці, предок «трьохсотого» досі вважався найкращим Land Cruiser для їзди по пересіченій місцевості. У новому позашляховику конструктори вирішили перевершити цей показник.

На думку фахівців, ніякі віртуальні розрахунки не замінять натурних випробувань на реальних дорогах. Тому всі прототипи Land Cruiser 300 тестували і на асфальтованих трасах, і в умовах важкого бездоріжжя. Крім того, для виявлення вад машини попереднього покоління шеф-інженер марки за кермом Land Cruiser 200 відправився в автопробіг по Австралії, де зустрічаються 80 відсотків усіх існуючих у світі типів доріг. Під час тривалої поїздки експерт втомився набагато сильніше, ніж планував спочатку. Тому одним з головних завдань при створенні “трьохсотого” стало зниження втоми водія, а також підвищення комфорту і звукоізоляції салону.

Читайте також:  Nissan запустив виробництво твердотільних батарей

За рахунок модульної платформи TNGA інженери домоглися максимального зниження маси автомобіля. Легше став і сам двигун, оскільки місце звичного V8 під капотом Land Cruiser 300 зайняв шестициліндровий мотор. А завдяки практично вертикальному розташуванню амортизаторів новий Land Cruiser отримав кращу стійкість.

За допомогою технології лазерного зварювання інженери зуміли на 20 відсотків підвищити жорсткість рами і кузова на кручення, при цьому вага компонентів зменшили на 200 кілограмів.

Для випробування їздових характеристик позашляховика компанія залучила гонщиків ралійної команди Toyota Auto Body-незмінного учасника “Дакара” з 1995 року . Спортсмени заявили, що в Land Cruiser 300 досягнутий ідеальний баланс між рамним позашляховиком і комфортним автомобілем на кожен день. Разом з цим автомобіль відповідає останнім вимогам по пасивній безпеці і рівню викидів.

Читайте також:  Новий Audi Q5 залишиться без електричної версії

Продажі Toyota Land Cruiser 300 стартують до кінця літа 2021 року.

Джерело: Toyota