Авто

Що буде з Toyota Hilux при падінні з висоти трьох кілометрів (Відео)

Toyota Hilux з вертольота

Американські блогери з YouTube-каналу WhistlinDiesel опублікували відео, в якому вирішили перевірити на міцність один з найнадійніших автомобілів у світі – рамний пікап Toyota Hilux.

Для проведення випробування ентузіасти скористалися вертольотом, до якого за допомогою строп прив’язали машину. Піднявши її на висоту трьох тисяч метрів, дослідники відстебнули транспортний засіб.

Toyota Hilux вважається одним з найнадійніших автомобілів у світі. Така думка склалася не тільки серед власників, виходячи з особистого досвіду експлуатації пікапа, але і серед страхових компаній, виробників автомобільних запчастин і станцій технічного обслуговування.

Читайте також:  Топ шахрайських схем на дорогах, на які може повестися кожен

Американські блогери вирішили відкинути всі ці характеристики в сторону і перевірили міцність моделі під час екстремального краш-тесту.

Для проведення випробування ентузіасти прив’язали Hilux спеціальними стропами до вертольота Kaman K-Max. Піднявши машину в повітря, на висоті 150 метрів блогери відчепили пікап.

Пролетівши кілька секунд, автомобіль приземлився на капот, отримавши критичні пошкодження. Від удару об землю наднадійний пікап перетворився на понівечену купу металу зі зламаною рамою.

Однак на цьому “муки” не закінчилися. Розбитий пікап знову приєднали до вертольота, який цього разу піднявся на висоту трьох тисяч метрів. Після відчеплення нещасний позашляховик пролетів 29 секунд у вільному падінні, після чого зіткнувся з землею. В результаті суворого краш-тесту, зім’ятий в корж пікап тепер чекає звалище металобрухту.