Авто

Автомобілі Porsche будуть підлаштовувати музику під стиль водіння

Porsche

Інженери Porsche розробили незвичайну систему для генерації музики під час їзди. Мелодія зможе підлаштовуватися під стиль водіння і ніколи не буде повторюватися.

Soundtrack My Life позиціонується як фонова музика, що змінює інтенсивність і тональність в залежності від прискорення, динаміки і відцентрових сил в машині. Водій почує не якусь окрему композицію, а набір з різних образів, об’єднаних алгоритмом виходячи з тих чи інших параметрів. Підсумкова мелодія безпосередньо залежить від унікального стилю водіння власника автомобіля.

Читайте також:  Opel Astra змінила покоління і вперше стала гібридом

Ідея полягала в тому, щоб замінити звичайну музику абсолютно новим акустичним досвідом. В результаті кожну поїздку водій буде чути унікальну мелодію, тривалість якої виявиться більше, ніж у звичних композицій.

Це виявляться не стандартні треки, а оригінальні семпли, скомбіновані алгоритмами. Під час гальмування інтенсивність звуків буде знижуватися, а при розгоні — посилюватися, подібно до того, як працює музика у відеоіграх.

Поки Soundtrack My Life знаходиться в експериментальній фазі, а керівництво Porsche ще не готове впровадити її в свої автомобілі. Автовиробник зайнятий тестуванням окремих функцій, намагаючись зрозуміти доцільність виведення нового проекту на ринок.