Технології

«Дивне» ім’я мережі виводить з ладу Wi-Fi на iPhone

iPhone SE Plus

Список “вразливостей” iPhone поповнився черговим незвичайним багом. Як виявилося, через особливості прошивки iOS підключення до мережі Wi-Fi з певною назвою здатне «зламати» бездротовий модуль смартфона, залишивши його без інтернету. На щастя, рішення проблеми виявилося нескладним і не призводить до втрати даних на пристрої.

Apple iPhone

Згідно зі звітом фахівця, при установці в якості назви мережі набору символів %p%s % s % s % s % n, на iPhone відключається модуль Wi-Fi у відповідному меню налаштувань, а його повторна активація стає неможливою. При цьому підключення з Android-пристроїв до того ж SSID здійснюється без помилок.

Читайте також:  Нові навушники AirPods отримають функції фітнес-трекерів

Спроба перезавантажити або вимкнути iPhone проблему не вирішують. Єдиний спосіб відновлення працездатності гаджета-Скидання налаштувань мережі, який можна виконати в меню «Налаштування» — «Основні» — «Скидання» — «Скидання налаштувань мережі» — «Підтвердити». Після цього досить перезавантажити апарат, щоб відновити працездатність модуля.

На думку експерта, причина такої поведінки гаджета полягає в тому, що він сприймає ім’я мережі зі знаками % не як звичайний текст, а як якусь системну команду — вона і призводить до «поломки» Wi-Fi.