Технології

WhatsApp буде працювати відразу на декількох пристроях. Але з обмеженнями

WhatsApp

Користувачі WhatsApp незабаром зможуть запускати додаток на ПК та інших пристроях навіть без активного з’єднання на смартфоні. Але, як з’ясувалося, нова функція матиме певні обмеження – про це розповіли інсайдери порталу WAbetainfo, які ознайомилися з тестовою збіркою месенджера.

За даними інформаторів, один обліковий запис нової версії WhatsApp зможе використовуватися відразу на чотирьох пристроях. Проте тільки одне з них може бути смартфоном. Таким чином, користувачі не зможуть продублювати свій обліковий запис на другий гаджет, обмежившись незалежним використанням програми на ПК (включаючи WhatsApp Web і WhatsApp Desktop) і пристроях Portal.

WhatsApp

Для роботи функції актуальна версія клієнта буде потрібно як самому Користувачеві, так і його контактам, з якими він захоче зв’язатися без використання смартфона, на якому зареєстрована обліковий запис. Судячи з опублікованого скріншоту з описом тестової збірки програми, якість роботи месенджера може відрізнятися в залежності від використовуваної платформи. Дата анонсу публічної версії WhatsApp з можливістю мультидоступу розробниками поки не оголошена.