Технології

Xiaomi запропонувала заряджати смартфони за допомогою звуку

Xiaomi

Черговою розробкою інженерів бренду стала технологія використання звукових хвиль в якості джерела енергії для гаджетів. Компанія вже отримала відповідний патент, деталі якого були розкриті Державним управлінням у справах інтелектуальної власності КНР.

У документі описується принцип зарядки мобільних пристроїв за допомогою звукових хвиль. Зарядна станція, за задумом Xiaomi, буде містити генератор акустичних коливань.

Призначений для користувача гаджет, в свою чергу, обзаведеться налаштованим на відповідну частоту приймачем, який буде вловлювати такі звуки і перетворювати їх в електричний струм.

Читайте також:  Ціну «бюджетного флагмана» Samsung Galaxy S21 FE злили в мережу

Xiaomi

При цьому док-станція зможе отримувати енергію як від розетки, так і від альтернативних джерел живлення на зразок сонячних панелей. Поки запропонований спосіб зарядки існує лише на папері, і про вихід на ринок готового рішення говорити занадто рано.

Нещодавно Xiaomi показала і альтернативне бачення “бездротового майбутнього”, представивши концептуальну технологію Mi Air Charge з можливістю заряджати різні пристрої по повітрю на видаленні від базової станції.