Суспільство

Тисячі людей закликали залишити главу Amazon в космосі

Джефф Безос

Мільярдер Джефф Безос анонсував політ на космічному кораблі власної компанії. Але через всього три дні після заяви про запланований запуск на сайті change.org з’явилася петиція незвичайного змісту. Користувачі, які її підписали, вимагають “залишити бізнесмена за межами Землі”.

“Мільярдерів не повинно існувати на землі або в космосі. Але якщо вони вибирають останній, то нехай там і залишаються”, – свідчить текст документа.

Деякі з коментаторів при цьому заявляють, що повернення на Землю — це привілей, а не право. За їхніми словами, таким людям, як Джефф Безос, Білл Гейтс, або Ілон Маск на планеті «немає місця». На момент публікації новини петиція зібрала майже 35 000 підписів за порівняно невеликий час. Ще одна, що має схожий зміст, підбирається до позначки в 25 000 підписів.

Читайте також:  Дельта став домінуючим штамом в Європі

Політ Джеффа Безоса на кораблі New Shepard тривалістю 11 хвилин відбудеться 20 липня 2021 року. Разом із засновником компаній Amazon і Blue Origin в космос відправиться його брат Марк, а також неназваний комерційний пасажир, який купив квиток на рейс за 28 мільйонів доларів.