Авто

Журналісти дізналися, в якому році дебютує остання Audi з ДВС

Audi

Audi може попрощатися з двигунами внутрішнього згоряння (ДВС) вже через п’ять років. Журналісти видання Süddeutsche Zeitung вважають, що остання новинка Audi на викопному паливі дебютує в 2026 році, а після цієї дати все нові моделі будуть «чистими» електрокарами.

Миттєвого припинення продажів бензинових і дизельних автомобілів не трапиться: перехід відбуватиметься в міру завершення життєвих циклів моделей.

Видання Süddeutsche Zeitung посилається на главу Audi Маркуса Дюсманна — за даними журналістів, топ-менеджер марки заявив про передчасну відставку ДВС раді директорів і профспілкам.

Читайте також:  Нове сімейство Audi RS 3 повністю розкрито до прем'єри

Після 2026 року в лінійці Audi не будуть з’являтися новинки, які споживають викопне паливо, тобто до цього моменту припиниться не тільки розробка нових бензинових і дизельних моторів, але і гібридних силових установок. Це означає, що вже через п’ять років Audi з ДВС почнуть безповоротно замінюватися на електромобілі в міру завершення життєвих циклів.

Агентство Reuters попросило Audi прокоментувати інсайд німецьких колег, але поки не отримало відповіді.

Раніше передбачалося, що Audi приступить до випуску виключно електричних автомобілів в 2035 році. Якщо заява Дюсманна відповідає дійсності, то остання Audi на викопному паливі зійде з конвеєра раніше, адже розраховувати на дев’ятирічний життєвий цикл «перехідної» моделі з ДВС зразка 2026 року занадто оптимістично.

Читайте також:  Новий Volkswagen Golf R став універсалом

Джерело: Sueddeutsche Zeitung