Авто

Volkswagen відмовився від проекту легкого бензинового пікапа

Volkswagen

Volkswagen відмовився від проекту легкого бензинового пікапа. Топ-менеджери німецької марки вирішили не конкурувати в сегменті вантажівок з несучим кузовом з Ford і Hyundai.

У північноамериканському офісі Volkswagen підкреслили, що мають намір зосередитися на розвитку існуючої лінійки автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння і розширенні гами електромобілів. Компактний пікап Volkswagen все-таки може стати серійним, але тільки у вигляді електрокара.

Проект легкого пікапа на платформі MQB фірма Volkswagen виношувала з 2018 року. Концептуальний вантажівка Tarok взяв участь у двох виставках в Південній і Північній Америках, але в підсумку від незвичайної моделі вирішили відмовитися.

Читайте також:  Характеристики електрокара Kia EV6 виявилися кращими заявлених

Віце-президент маркетингового підрозділу Volkswagen USA Дункан Мовассагі пояснив Automotive News, що топ-менеджери порахували економічно недоцільним інвестувати в такий нішевий сегмент. При цьому Мовассагі не виключив, що “батарейний” малотоннажний пікап з часом встане на конвеєр. Таким чином, в класі паливних пікапів-кросоверів будуть змагатися по суті дві моделі-Hyundai Santa Cruz і Ford Maverick.

Оскільки концерни Volkswagen і Ford співпрацюють в області комерційного транспорту і спільно розробляють наступні покоління Amarok і Ranger, у відмови від проекту» легкого ” пікапа Tarok можуть бути не тільки економічні, але і стратегічні причини.

Джерело: Automotive News