Авто

Jeep Wrangler отримає надміцне вітрове скло Gorilla Glass

Jeep Wrangler Rubicon 392

Позашляховик Jeep Wrangler і соплатформенний пікап Gladiator в топових виконаннях можуть отримати опціональне Вітрове скло Gorilla Glass від компанії Corning, яке втричі міцніше стандартного.

Вітрове скло у Jeep моделей Wrangler і Gladiator встановлено відносно вертикально, тому в нього нерідко потрапляють камені і залишають відколи і тріщини. З урахуванням того, що обидві моделі часто їздять по бездоріжжю, це являє собою серйозну проблему, тому, як повідомляє видання Mopar Insiders, Jeep запропонує власникам позашляховика Wrangler і пікапа Gladiator надміцне вітрове скло Gorilla Glass розробки компанії Corning, яке в три рази міцніше стандартного.

Читайте також:  Оновлений Kia Soul вперше помітили під час тестів

Його виготовляють при температурі понад 1000 градусів Цельсія, а потім піддають хімічній обробці. Багатошарове скло планують пропонувати всього за 95 доларів (майже 7000 рублів за поточним курсом).

Враховуючи досить доступну вартість опції, Jeep розраховує, що стійке до сколів і тріщин скло будуть замовляти не менше 80 відсотків покупців Wrangler і Gladiator.

Скло Gorilla Glass буде доступне для Wrangler у виконаннях Willys, Sahara, Rubicon 392, Sahara 4XE і Rubicon 4XE, а також для Gladiator версій Willys, Overland, Rubicon і Mojave.

Раніше надміцне скло від Corning пропонувалося в якості опції для пікапа Ford F – 150 і коштувало 900 доларів. На нього навіть надавалася дворічна гарантія. А для суперкара Ford GT таке скло було стандартним оснащенням.