Політика

Мінфін уточнив витрати на День незалежності

Київ

План заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України крім святкових урочистостей включає інфраструктурні проекти, пояснили в Мінфіні.

На урочистості до 30-ї річниці незалежності України витратять близько 100 млн гривень, а сума 5,4 млрд гривень включає витрати на будівництво і модернізацію великих інфраструктурних проектів. Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів.

“План заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України крім святкових урочистостей включає масштабні інфраструктурні проекти, зокрема, такі як модернізація шести регіональних аеропортів, розвиток євроколії Київ – Львів – Скнилів, завершення будівництва нового лікувально-діагностичного комплексу в Охматдит”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Рада прийняла закон про перезапуск ВККС

Зазначається, що прогнозована сума витрат в обсязі 5,4 млрд грн включає витрати на будівництво і модернізацію таких об’єктів. При цьому сума витрат безпосередньо на урочистості прогнозується на рівні 100 млн гривень.

“Фінансування всіх заходів плану буде здійснюватися за рахунок державного, місцевих бюджетів, інших джерел, в тому числі приватних інвестицій, грантів, донорської допомоги”, – зазначили в Мінфіні.