Технології

Google скопіює найголовнішу фішку iPhone

Google

Американська компанія Google працює над поліпшенням функції «Знайти мій пристрій».

Користувачі iPhone добре знають функцію “Локатор”, яка дозволяє знайти загублений девайс завдяки тому, що в додатку відображається його місце розташування. Причому до додатка підключаються не тільки смартфони, але і розумні годинник, і бездротові навушники AirPods.

Подібна функція реалізована і в Android, проте трохи в урізаному варіанті. Сервіс “Знайти мій пристрій” може показати місце розташування втраченого девайса тільки в тому випадку, якщо телефон зараз активний і авторизований в Google-акаунті користувача.

Читайте також:  Телескоп «Габбл» повернувся до життя після свого найбільшого збою

Тепер же Google хоче привести функціонал свого сервісу до рівня конкурента від Apple. Поки незрозуміло, як саме оновиться додаток. Передбачається, що оновлення привнесе можливість загубленим пристроям залишатися на зв’язку навіть після виключення, подаючи слабкі сигнали про своє місцезнаходження, які можуть бути захоплені іншими Android-пристроями поблизу, які в подальшому і передадуть інформацію з місцем розташування загубленого смартфона його власнику. З огляду на, як багато в світі Android-смартфонів-схема цілком робоча.