Авто

Mercedes-Benz збереже компактні моделі, але далеко не всі

CLA Shooting Brake

Компанія Mercedes-Benz не збирається залишати компактний сегмент, оскільки він відрізняється високою рентабельністю, але асортимент молодших моделей все-таки буде скорочений.

У минулому році глава Mercedes-Benz Ола Калленіус розповідав, що за останні роки марка істотно розширила модельний ряд, проте зазначив, що компактних автомобілів в ньому, можливо, тепер більше ніж потрібно.

На хетчбек і седан A-Class, компактвен B-Class, седан CLA і універсал CLA Shooting Brake, кросовери GLA і GLB сумарно припадає близько чверті всіх продажів марки, але топ-менеджер все ж поскаржився, що компанія «зайшла занадто далеко» в спробах зайняти всі можливі ніші в кожному сегменті, додавши, що особливо це стосується компактних моделей. У новому інтерв’ю Automotive News Europe глава Mercedes-Benz розповів, що з деякими молодшими моделями доведеться попрощатися.

Читайте також:  Тюнери Brabus створили найпотужніший в історії "Гелендваген"

Проте, марка не збирається повністю виходити з компактного сегмента, оскільки ці моделі «феноменально успішні», високорентабельні і відмінно сприяють розширенню клієнтської бази Mercedes-Benz.

Бренд зосередиться на тих молодших моделях, які приносять виробнику найбільший прибуток завдяки широкому вибору пропонованих версій – про які моделі йдеться, Калленіус не пояснив.

Ймовірно, найбільше шансів залишитися на ринку у кросоверів GLA і GLB, які знайдуть і чисто електричні версії, а майбутнє універсала CLA Shooting Brake, наприклад, навряд чи можна назвати настільки ж безхмарним.