Авто

Стали відомі терміни прем’єри нової BMW 7-Series

BMW 7-Series

Прем’єра представницького седана BMW 7-Series повинна відбутися у вересні нинішнього року на автосалоні в Мюнхені, який відкриється замість закритої виставки у Франкфурті.

Як повідомляє видання Automotive News Europe з посиланням на власні джерела в компанії BMW, «сімка» нового покоління з індексом G70 буде показана зовсім скоро, але поки в статусі концепту.

Флагманський седан дебютує на новому Мюнхенському автосалоні, який 6 вересня нинішнього року вперше відчинить двері замість виставки у Франкфурті, назавжди припинила своє існування.

Читайте також:  Volkswagen готує "заряджений" електромобіль ID.3 GTX

Новий захід при цьому збереже колишню назву-Internationale Automobil-Ausstellung (IAA). Баварський концепт продемонструє обриси і ключові елементи дизайну 7-Series нового покоління. Серійна версія “сімки” дебютує наступного року.

Відомо, що представницький седан BMW 7-Series майбутнього покоління побудують на новій платформі Neue Klasse, розрахованій в тому числі і на автомобілі з електричною силовою установкою різних класів і компонування.

До 2025 року на неї планується перевести більшість моделей баварської марки. У нової “сімки «вперше з’явиться електрична версія i7, яка отримає і “заряджену” модифікацію з лінійки M Performance – i7 M60 або Mi7.

Двигун внутрішнього згоряння у 7-Series залишиться тільки в двох версіях: бензинової 740i і дизельної 735d. Мотора V12 у «сімки» більше не буде зовсім.