Технології

Тім Кук розповів про віруси на Android і плани по випуску електрокара

Тім Кук

В інтерв’ю журналістам Brut America глава Apple відповів на ряд питань про політику бренду. Не обійшлося і без згадки головного конкурента iOS-порівнюючи свою платформу з Android, топ-менеджер заявив, що на останній в 47 разів більше вірусів.

Остання заява Тім Кук обґрунтував тим, що для платформи iOS існує всього один магазин додатків, і всі вони проходять ретельну перевірку перед публікацією. У той же час користувачі Android можуть завантажувати програми з неперевірених джерел, що нерідко призводить до зараження пристроїв шкідливим софтом. З приводу ініціативи GDPR глава компанії зазначив, що в цілому ставиться до неї позитивно, проте не згоден з вимогами регуляторів в питанні дозволу установки на фірмові пристрої сторонніх додатків.

Читайте також:  Інтерактивна карта показує майбутнє Землі в 2050 році

Це зруйнує безпеку iPhone і безліч ініціатив щодо забезпечення конфіденційності, які ми вбудували в App Store, де у нас є мітки приватності і прозорість відстеження додатків — цих речей більше не буде», — заявив він.

Найбільш потенційними розробками компанії Тім Кук назвав AR-пристрої та алгоритми штучного інтелекту, а також дослідження в області здоров’я. Як приклад глава бренду навів важливість використання Apple Watch, завдяки яким користувачі виявляли проблеми зі здоров’ям на ранніх стадіях. Крім того, глибоке впровадження ШІ в фірмові пристрої, на думку Кука, істотно спростить життя власників гаджетів у всіх аспектах.

Читайте також:  Перша повністю роботизована піцерія [ВІДЕО]

В кінці інтерв’ю главу бренду попросили розповісти про проект Apple Car, проте він відмовився від коментарів, пояснивши, що у компанії повинен бути «туз в рукаві».