Технології

Rockstar відключить сервери GTA Online на старих консолях

GTA Online

Нехай і не без проблем, але нове покоління консолей вже увійшло в свої права, а тому більш старі системи поступово йдуть на спокій. Ігровий гігант Rockstar Games оголосив, що закриє сервери GTA Online і Max Payne 3 на віджилих свій вік консолях, причому зробить це до кінця поточного року.

Звичайно ж, мова не як і раніше релевантних PlayStation 4 і Xbox One, а про «літніх» Xbox 360 і PlayStation 3. Новий контент для GTA Online на цих системах не виходив з 2015 року, але сервери працюють. Втім, залишилося недовго: вже 15 Вересня закриються продажі віртуальної валюти, а 16 грудня відключаться і самі сервери.

Це ж торкнеться і інших творінь Rockstar. Так, з 16 вересня припиниться відстеження статистики в LA Noire і Max Payne 3. Остання позбудеться ще й мультиплеєра. На щастя, на сюжетних кампаніях ігор все це не позначиться.

Нагадаємо, що зараз PC, PS4 і Xbox One — основні платформи для GTA Online. Однак незабаром це зміниться: до кінця цього року вийде поліпшена і розширена версія гри для консолей нового покоління.