Авто

Найбільший кросовер Kia оновився і приміряв новий логотип

LX Kia Telluride

Компанія Kia провела легкий рестайлінг свого найбільшого кросовера Telluride на ринку США. В ході підготовки до 2022 модельного року п’ятиметровий позашляховик обзавівся підретушованою решіткою радіатора, приміряв новий двомірний логотип марки, а також отримав розширений список обладнання в «базі». Разом з цим виріс і цінник: тепер він стартує з 32 790 доларів.

Тепер уже в базовому виконанні LX Kia Telluride 2022 модельного року оснащений більшим 10,25-дюймовим екраном мультимедійної системи, який прийшов на зміну восьмидюймовому, і клімат-контролем замість кондиціонера. Крім цього, в стандартний список обладнання увійшли система Smart Cruise Control-Curve, яка уповільнює кросовер перед поворотами, звіряючись з навігатором.

Читайте також:  Volkswagen передав перші електрокари грецькому острову, який стане повністю «зеленим»

LX Kia Telluride

Фото: Kia

Всі Telluride за замовчуванням оснащені набором асистуючих систем Drive Wise. У нього включені системи моніторингу “сліпих” зон, стеження за станом водія, Асистент утримання в смузі та інші помічники.

У рух кросовер Kia приводиться 3,8-літровим бензиновим «атмосферником» V6, що розвиває 295 кінських сил в парі з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач. Привід за замовчуванням передній, але за доплату можна замовити повний з електрогідравлічною муфтою.

З рестайлінгом вартість базового кросовера LX виросла на 600 доларів до 32 790 доларів, а за топову версію Telluride SX-P просять 46 890 доларів.

Джерело: Kia