Політика

Влада назвала альтернативу білоруському ринку

Міністерство економіки

Українським експортерам планують запропонувати нові ринки збуту вітчизняної продукції замість Білорусі.

Міністерство закордонних справ спільно з Міністерством економіки мають намір допомогти українським експортерам, які постраждали від економічної блокади українських товарів Білоруссю, знайти альтернативний ринок збуту. Про це в четвер, 17 червня, пише УНІАН.

Про можливе відкриття нових ринків повідомив заступник міністра закордонних справ України Дмитро Сеник під час виступу на засіданні комітету підтримки експорту та інвестицій Київської торгово-промислової палати.

Читайте також:  Монастирський призначений міністром внутрішніх справ

“Будь-яка українська компанія, яка постраждає від обмежень з боку Республіки Білорусь, може відразу звертатися до Ради експортерів та інвесторів при МЗС. І ми разом з нашими колегами з Міністерства економіки шукатимемо способи, і докладемо всіх зусиль для того, щоб знайти такій компанії альтернативний ринок збуту”, – сказав Сеник.

Він зазначив, що зараз Міністерство закордонних справ і Рада експортерів та інвесторів при МЗС прагне стати “вікном” для українських експортерів під час виходу на міжнародні ринки.

“Зараз при МЗС проводяться щотижневі вебінари для експортерів з послами в різних країнах, ведеться активна робота для активізації співпраці з країнами Африки, заплановано навчання дипломатів в економічному напрямку”, – розповів заступник міністра.