Технології

Нові навушники AirPods отримають функції фітнес-трекерів

AirPods Pro

Віце-президент Apple за технологіями Кевін Лінч поділився з журналістами планами по інтеграції датчиків в гарнітуру AirPods. У перспективі компанія має намір розширити функціональність пристрою, дозволивши йому збирати біометричні дані власника.

Зараз Apple вже має дані користувачів, які відслідковуються за допомогою Apple Watch і iPhone. Така інформація об’єднується в загальний кластер, який дозволяє додатку «Здоров’я» відображати корисну і наочну для власників гаджетів статистику. Кевін Лінч натякнув, що незабаром аналогічну функціональність отримають і TWS-навушники Apple.

За заявою топ-менеджера, наявність декількох джерел збору даних дозволяє компанії розвивати фірмову екосистему. На пряме запитання журналіста про намір бренду інтегрувати датчики для моніторингу фізіологічних показників в бездротові гарнітури Лінч ухильно зазначив, що у вендора є така можливість.

Читайте також:  Xiaomi розповіла, як дбає про конфіденційність користувачів

Раніше журналіст видання Bloomberg Марк Гурман також заявляв, що нове покоління AirPods Pro буде оснащено спеціальним сенсором, який буде відстежувати фізичну активність користувача. Коли саме компанія представить оновлені AirPods з біометричними сенсорами, поки невідомо.