Авто

Honda завершить виробництво трьох моделей

Honda Clarity

Стали відомі плани Honda по скороченню модельного ряду. Як повідомляє Nikkei Asia з посиланням на власні джерела, через низький попит у відставку відправлять Мінівен Odyssey, гібрид Clarity і седан Legend. До березня 2022 року, тобто до кінця нинішнього фінансового року, їх виробництво в японському місті Сайама буде завершено, а сам завод закриють. Японська марка вже розіслала відповідне попередження постачальникам комплектуючих.

Седан Honda Legend актуального покоління випускається з 2014 року. Навесні цього року дебютував гібрид Legend Hybrid EX з комплексом систем безпеки, в який увійшла функція Traffic Jam Pilot — автопілот третього рівня, офіційно схвалений японським урядом. Тоді ж повідомлялося, що Legend Hybrid EX випустять обмеженою серією з 100 примірників, які можна буде взяти виключно в лізинг. З відходом з ринку Legend автопілот продовжить існування і буде впроваджений на інші моделі марки.

Що стосується седана Clarity, то він вперше був представлений в 2015 році і випускався в трьох модифікаціях: з гібридною, електричною та водневою силовими установками. Виробництво батарейної версії завершилося в минулому році, а водневий варіант досі можна придбати, але тільки в лізинг. Протягом року Honda відмовиться і від випуску гібрида.

Трирядний однооб’ємник Odyssey нинішнього покоління збирають з 2013 року, а в 2020 році модель пережила планове оновлення. Мінівен змінився зовні і став технологічнішим, зокрема, обзавівся функцією безконтактного відкривання бічних дверей, отримав нове кермо і сучасну мультимедійну систему. У моторну гамму входять 2,4-літровий бензиновий двигун потужністю 175 кінських сил і 145-сильний мотор об’ємом 2,0 літра.

Читайте також:  Оголошена дата повернення Женевського автосалону

Джерело: Nikkei Asia