Авто

Polestar показала перше зображення нового електричного кросовера

Polestar

Преміальна шведсько-китайська марка електромобілів Polestar оголосила про плани запустити виробництво електрокроссовера з індексом 3 на території Сполучених Штатів. На думку представників компанії, подібне рішення дозволить скоротити терміни поставок моделей, а також зменшити їх вартість для клієнтів бренду. Адже з розвитком автоматизації та роботизації вибір географії виробництва пов’язаний не стільки з дешевою робочою силою, скільки з близькістю до ринків збуту.

Виробництво нового електрокроссовера Polestar 3 налагодять на заводі Volvo в Ріджвіллі, штат Південна Кароліна. Підприємство працює з 2018 року і випускає седани S60, в тому числі на експорт. Крім того, цього року шведсько-китайська компанія планує відкрити 25 дилерських центрів на території США, які в майбутньому запропонують послуги тест-драйву, доставки та технічного обслуговування батарейних кросоверів.

Читайте також:  У Києві помітили новітній Toyota Land Cruiser 300

Електричні Polestar 3 американської збірки будуть призначені тільки для місцевого ринку. На думку представників марки, подібне рішення дозволить знизити вартість і терміни поставок майбутньої новинки, а також скоротити негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок відсутності тривалого маршруту для перевезення електромобілів. Актуальні моделі бренду збирають в Китаї. Виробництво електричного кросовера наступного покоління стартує в 2022 році.

Про Polestar 3 поки відомо зовсім небагато. Очікується, що в основу батарейного кросовера наступного покоління ляже абсолютно нова електрична платформа, розроблена фахівцями Volvo. В оснащення моделі увійде сучасна мультимедіа на базі Android Automotive, а також система автономного водіння.

Читайте також:  Пікап Ford F-150 позбувся єдиного дизеля

В даний час марка випускає п’ятидверний електричний ліфтбек Polestar 2, який обладнаний двома електромоторами, сумарна віддача яких становить 408 кінських сил і 660 Нм. Крім того, в модельному ряду марки є купе Polestar 1, яке приводить в рух гібридна силова установка потужністю 609 кінських сил і 1000 Нм.

Джерело: Polestar