Технології

Нова функція Chrome розчарувала користувачів. Вони вимагають її скасування

Chrome

Google постійно розширює список можливостей браузера Chrome, але не всі нововведення влаштовують його користувачів. Так, представлена раніше функція угруповання вкладок всерйоз розчарувала деяких власників смартфонів – і вони зажадали від компанії повернути все «як було».

Своє невдоволення модифікацією браузера користувачі висловили у формі кількох петицій на адресу Google, опублікувавши їх на сайті change.org. У них наголошується, що новий спосіб організації вкладок по групах став набагато менш зручним в порівнянні з класичним відображенням у вигляді «каруселі». Крім того, вікна сторінок в режимі попереднього перегляду при навігації між відкритими вкладками стали менше, що знизило їх інформативність.

Google Chrome

Зліва – класичний вид попереднього перегляду вкладок, праворуч-нова версія Chrome

У своїх зверненнях користувачі мобільної версії браузера вимагають від Google видалити функцію угруповання вкладок або хоча б реалізувати можливість її відключення в налаштуваннях самого додатка.

Читайте також:  NASA відправить на МКС тисячі живих організмів. У їх числі кальмари

“Видаліть групові вкладки з Google Chrome. Повинно бути очевидно, що більшості людей вони не потрібні. Мене буквально нудить від цього. Все, що я коли — небудь читав з цього приводу, — це відгуки людей, які скаржаться на цю функцію або намагаються знайти обхідний шлях [для її відключення]», – зазначає один з тих, хто підписав петицію.

Google поки не прокоментувала вимоги незадоволених користувачів. Раніше представники компанії заявили, що робота над функцією угруповання вкладок триває, і в майбутніх версіях Chrome будуть реалізовані більш зручні способи взаємодії з елементами браузера.