Технології

Google анонсувала шість нових функцій Android

Android 12

Компанія розповіла про низку нововведень, які стануть доступні користувачам Android вже цього літа. Пов’язані вони з повідомленнями, голосовим управлінням і системою Android Auto.

Функція оповіщення про землетруси розширить географію роботи-список підтримуваних країн поповнять Казахстан, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Киргизстан, Філіппіни і Туреччина.

Крім того, розробники Google розширили функціональність програми для відправки текстових повідомлень — тепер користувачі можуть позначати найбільш важливі елементи листування, щоб отримати до них швидкий доступ без необхідності перечитувати всю історію.

Читайте також:  Microsoft буде боротися з установкою Windows 11 на «невідповідні» ПК

Google Android

Компанія також спростила пошук емодзі по контексту-нововведення вже доступно в бета-версії фірмової клавіатури Gboard, і незабаром з’явиться на смартфонах, що працюють під управлінням Android 6.0 і новіше.

Ще однією фішкою Android стане більш гнучка взаємодія з додатками за допомогою Google Assistant. Наприклад, по команді “Покажи подолану відстань під час останнього тренування в додатку Strava” на екрані з’явиться відповідна інформація.

Google Android

Апгрейд отримає і функція Voice Access, яка обзаведеться підтримкою полів для введення паролів. Нарешті, компанія підготувала оновлення і для системи Android Auto. Її користувачі зможуть кастомізувати екран лончера безпосередньо зі смартфона — встановлювати Темний інтерфейс, змінювати теми і сортувати додатки на домашньому екрані.

Читайте також:  Маск пообіцяв поліпшити супутниковий інтернет Starlink для геймерів

Всі нові функції, за запевненням Google, стануть загальнодоступні до кінця літа 2021 року.