Технології

Стала відома вартість польоту з засновником Amazon на кораблі New Shepard

New Shepard

Завершився місячний онлайн-аукціон Blue Origin, на якому продавали місце на борту New Shepard. Охочих скласти компанію Джеффу Безосу виявилося близько 7600 чоловік з 159 країн світу.

Ім’я переможця торгів, який заплатив $ 28 мільйонів, буде оголошено в найближчі тижні. Запуск багаторазової ракети з шестимісною капсулою відбудеться вже наступного місяця, 20 липня. Крім туриста і співробітників космічного агентства, до складу екіпажу увійдуть Джефф Безос, його брат Марк Безос і ще одна людина, ім’я якого також стане відомо пізніше.

В рамках запланованого польоту New Shepard підніметься на висоту 100 кілометрів. Члени екіпажу пробудуть в невагомості кілька хвилин, а потім повернуться на Землю. Розроблений для суборбітальних польотів космічних туристів корабель New Shepard раніше неодноразово проходив випробування, але без людей на борту.

Читайте також:  Transcend представила SSD-накопичувачі з технологією IPS

Вся виручка від аукціону буде переведена на рахунок створеної Blue Origin некомерційної організації Club for the Future. Місія компанії полягає в тому, щоб «надихати майбутні покоління брати участь у навчальній програмі STEM і сприяти винаходам, спрямованим на можливість життя в космосі».

Джерело: SpaceNews