Технології

Microsoft назвала дату «смерті» Windows 10

Windows 10

Напередодні анонсу оновленої версії Windows компанія оновила “термін придатності” актуальної десктопної ОС. Як виявилося, часу на підготовку до майбутнього апгрейду системи у користувачів ще достатньо — але власникам старих збірок варто поквапитися.

Згідно з опублікованим документом, випуск регулярних оновлень для Windows 10 Home і Pro буде припинений 14 жовтня 2025 року. Таким чином, термін «життя» наймасовішої операційки компанії складе трохи більше десяти років — вона була запущена 29 липня 2015-го. При цьому користувачам, які “застрягли” на збірці 2004, варто оновитися до більш актуальної версії вже до кінця цього року.

Очікується, що на заході Windows Next Generation Windows, який пройде вже 24 червня, компанія представить наступника Windows 10 — операційну систему Windows 11 Sun Valley. На думку аналітиків, показ новинки міг би відбутися раніше, але через пандемію її розробка затягнулася.

Читайте також:  Шоломи Microsoft HoloLens надійдуть на озброєння армії США

Раніше представники Microsoft заявили, що в ході майбутнього заходу буде показано «найграндіозніше оновлення Windows за останні роки». Крім глобальної зміни дизайну, від нової ОС чекають можливості запуску Android-додатків, модернізацію магазину MS Store і ряд інших поліпшень.