Криптовалюти

Ілон Маск відновить продаж авто за біткоїни, але за однієї умови

Ілон Маск

За словами Ілона Маска, компанія готова переглянути своє рішення про припинення прийому біткоїнів в якості оплати при продажу фірмових електрокарів Tesla. Ось тільки трапиться це не раніше, ніж технологія видобутку криптовалюти стане більш «зеленою».

За словами глави Tesla, компанія готова знову приймати біткоїни в якості платіжного засобу, коли приблизно 50% всієї енергії, використовуваної для майнінгу, будуть отримувати від відновлюваних джерел без шкоди екології.

Читайте також:  В Африці провернули найбільшу в світі аферу з біткоїнами

«Коли з’явиться підтвердження розумного (~50%) використання чистої відновлюваної енергії майнерами з позитивною тенденцією в майбутньому, Tesla відновить роботу з біткоїнами», — заявив Маск.

musk

Нагадаємо, що в лютому Tesla купила біткоїнів на суму 1,5 мільярда доларів, а в березні почала продавати автомобілі за криптовалюту. Однак вже в травні, посилаючись на негативний вплив майнінгу на екологію, компанія припинила приймати біткоїни.

Минулого тижня фінансист і одна з найбагатших жінок в Південній Африці Магда Вежіцка звинуватила Маска в маніпулюванні цінами на криптовалюту. Також вона підкреслила, що це було зроблено навмисно і Tesla на самому піку вартості «крипти» продала більшу частину біткоїнів.

Читайте також:  Україна увійшла в десятку країн з найбільшим заробітком на Bitcoin

У своєму повідомленні про заклик до майнерів використовувати переважно «зелену» енергію, Маск спростував заяву Вежицької. Він написав, що Tesla в квітні продала тільки близько 10% своїх кріиптовалютних активів. За словами засновника компанії, це зробили для того, щоб довести життєздатність альтернативи готівковим грошам.