Технології

Користувачі розкритикували нові iMac за «криву» збірку [ВІДЕО]

Apple iMac

Відразу кілька власників моноблоків Apple з процесором M1 поскаржилися на виробничий брак новинок. Мова не про роботу самого чіпа або іншої електроніки — нарікання викликало якість збірки корпусу фірмових моноблоків, що приводить до перекосу дисплея.

Одним з перших про незвичайну проблему розповів автор YouTube-каналу iPhonedo. Блогер опублікував ролик, в якому наочно продемонстрував різну відстань між столом і сторонами нижньої грані моноблока.

Кріплення дисплея iMac до кронштейну здійснюється за допомогою семи гвинтів, що, за словами автора відео, виключає припущення про неправильну збірку. Він стверджує, що проблема криється в спочатку «кривих» отворах на корпусі самого комп’ютера.

Читайте також:  Пошуковик Google почав перевіряти інформацію на достовірність

У коментарях до відповідного посту на Reddit наявність “несправності” підтвердили і інші власники нових iMac. Крім того, скарги почали з’являтися і на офіційному форумі самої Apple, яка на це поки офіційно не реагувала. Користувачі, які вже зіткнулися з зазначеним недоліком, настійно рекомендують потенційним покупцям перевіряти якість збірки моноблока перед його придбанням.