Технології

Android-версія Apple Music отримала нові корисні функції

Apple Music

Ряд нових функцій популярного музичного сервісу приходить і на платформу Android. У їх числі-підтримка треків в нестисненому форматі Lossless, а також технології просторового звучання Spatial Audio.

Крім того, користувачам смартфонів під управлінням «зеленого робота» стануть доступні й інші корисні можливості.

Крім підтримки lossless-треків, оновлена бета-версія мобільного клієнта Apple Music для Android обзавелася режимом автоматичного перехресного загасання.

При його активації перехід між композиціями здійснюється за допомогою мікшування кінця і початку сусідніх треків в плейлисті. Крім того, був поліпшений пошук в користувальницькій бібліотеці, завдяки чому знаходити потрібні пісні стало простіше.

Читайте також:  Компактний електролітак зробить регіональні польоти доступними

Apple відзначає, що підтримка Dolby Atmos реалізована не на всіх пристроях, тому власники деяких смартфонів не зможуть скористатися функцією об’ємного звучання через апаратні обмеження.

Що стосується нестиснутих треків, про їх доступність в бібліотеці буде сигналізувати відповідна піктограма. Взяти участь у програмі бета-тестування Apple Music на Android можуть користувачі, які встигли подати заявку на сайті магазину додатків Google Play.