Авто

Представлений оновлений кросовер Subaru Forester

Оновлений Subaru Forester`2021

Фірма Subaru представила оновлений Forester для японського ринку. Кросовер п’ятого покоління змінився зовні, обзавівся модернізованим комплексом систем активної безпеки EyeSight, відзначився переналаштованої підвіскою, а також розширеними можливостями персоналізації інтер’єру та екстер’єру. Моторну гамму і трансмісію доопрацювання не торкнулися. На внутрішньому ринку замовлення на новинку вже приймають; ліворульна версія дебютує в найближчі тижні.

Найпростіше дізнатися оновлений Subaru Forester спереду-новинку видають світлодіодні фари складної форми, інша решітка радіатора і бампер. До того ж, для кросовера стали доступні 18-дюймові колісні диски іншого дизайну, а палітра кольорів поповнилася трьома новими відтінками.

Читайте також:  Завод Lamborghini забезпечений замовленнями на суперкари до весни 2022 року

З корми відрізнити Forester зразка 2021 року непросто: змінилася хіба що накладка на задньому бампері і шильдики. Немає змін і по салону, але покупець має право вибирати нові оздоблювальні матеріали, а можливості персоналізації інтер’єру розширилися.

Оновлений Subaru Forester`2021

Фото: Оновлений Subaru Forester`2021

Технічні поліпшення точкові: у оновленого Forester більш комфортні налаштування підвіски, а гібридні кросовери отримали систему адаптивного управління перемиканням передач e-Active Shift Control. Також поліпшена ефективність “напівавтопілота” EyeSight-завдяки новій стереокамері зі збільшеним кутом огляду і інший прошивці Електроніка впевненіше управляє автомобілем на крутих поворотах і швидше реагує на навколишній трафік в пробках.

Читайте також:  Новий Mercedes-Benz S-Class обзавівся версією з зарядкою від розетки

Оновлений Subaru Forester`2021

Фото: Оновлений Subaru Forester`2021

В Японії силові агрегати у Subaru Forester колишні. Кросовер продається тільки з постійним повним приводом і варіатором Lineartronic, базова модель оснащується 2,0-літровим 145-сильним (188 Нм) опозитним «атмосферником», за доплату доступні гібридна установка e-Boxer з тим же бензиновим двигуном і 14-сильним (65 Нм) електромотором, а топовий Forester Sport комплектується опозитною 177-сильною (300 Нм) «турбочетвіркою» 1.8.

Оновлений Subaru Forester`2021

У Країні висхідного сонця замовлення на оновлений Subaru Forester вже приймають. У найближчі тижні за схожим сценарієм доопрацюють ліворульні “глобальні” кросовери.