Технології

Шоломи Microsoft HoloLens надійдуть на озброєння армії США

Microsoft HoloLens

Microsoft оголосила про підписання великого комерційного контракту з американською армією. Йдеться про інтегровану систему візуального оповіщення( IVAS), засновану на фірмовій гарнітурі змішаної реальності HoloLens.

Модифікована версія HoloLens вже два роки тестується солдатами на військових базах американської армії. У стандартний пристрій було внесено безліч змін у відповідності зі специфікою роботи і відгуками військових. В першу чергу довелося доопрацювати область огляду, що розширила периферійний зір, а також адаптацію під використання приклада, щоб він не заважав роботі сенсорів.

Читайте також:  Слух: Mastercard закриває один з своїх брендів по всьому світу

Прототипи допрацьовувалися в Форт-Пікетт, штат Вірджинія, а також в Пуерто-Ріко і на Алясці. Всього було отримано більше 80 000 годин інформації в режимі зворотного зв’язку і в умовах тропіків, і при мінусових температурах. IVAS використовує технологію змішаної реальності HoloLens, а також тепловізійні зображення, датчики, GPS і можливості нічного бачення.

Завдяки цьому солдати отримують ключову інформацію, що дозволяє планувати і виконувати місії. Дані дають уявлення про місцезнаходження, в тому числі інших членів загону, виводять Тривимірні карти, компас і багато іншого.

Крім того, шолом може синхронізуватися з прицілом на зброю, щоб солдат бачив те ж, що бачить його гвинтівка, навіть якщо він дивиться в іншому напрямку. За допомогою HoloLens військові також можуть спілкуватися один з одним.

Читайте також:  Операційну систему Google Fuchsia запустили і випробували на ПК [ВІДЕО]

Перша партія складається з 120 000 гарнітур, але в майбутньому може бути підписаний п’ятирічний контракт на суму $21,88 мільярда, що дозволить забезпечити всіх американських солдатів високотехнологічними пристроями. Поставки почнуться вже у вересні 2021 року.